• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Hráči stoja pri sebe! Komunita hry Overwatch pomohla inému hráčovi vylepšiť jeho starú počítačovú zostavu
Hráči stoja pri sebe! Komunita hry Overwatch pomohla inému hráčovi vylepšiť jeho starú počítačovú zostavu

Hráči stoja pri sebe! Komunita hry Overwatch pomohla inému hráčovi vylepšiť jeho starú počítačovú zostavu

Myslíte si, že internet je iba rajom pre trollov a ľudí, čo tam zdieľajú (mnohokrát) nezmyselné meme obrázky? Tento príbeh vás možno presvedčí o opaku.

Web PC Gamer dnes priniesol veľmi zaujímavý a dojímavý príbeh o tom, že aj na internete sa dajú stále nájsť ľudia, ktorí sú ochotní pomôcť inému. "Spustil som Overwatch na veľmi slabom počítači, no je celkom ťažké byť najlepším hráčom zápasu. Ale keď sa mi to podarilo, bol som nadmieru spokojný!". Túto vetu spolu s GIF obrázkom z hry napísal Ethan na fórum Reddit a pravdepodobne ani netušil čo sa stane. Ako ďalej PC Gamer dodáva, veľa ľudí sa sťažuje, že sú nie sú v online hrách veľmi dobrí a chybu zvaľujú najmä na svoj hardvér (či internet). No Ethan sa snaží a svoju obľúbenú hru Overwatch hráva(l) v rozlíšení 800x600 na čo najmenších detailoch, kde bol šťastný aj za 30 FPS. Pri jeho hardvérovej výbave bolo však naozaj zázrakom to, že hru vôbec spustil. Mal grafickú kartu AMD Radeon 8400 s 512 MB a procesor AMD A6-5200.

O pár hodín neskôr mu používatelia Redditu začali ponúkať úplne zadarmo hardvérové kúsky do počítača, aby mu pomohli postaviť nový počítač, na ktorom už nebude mať s hraním hry problém. V komentároch sa začali objavovať správy ako napríklad: "Akú máš grafickú kartu? Ja mám jednu EVGA 660, ktorú by som Ti mohol poslať!". Ethan však na túto správu odpísal, že pravdepodobne by to jeho zdroj nezvládol a vzápätí do konverzácie vstúpili ďalší, ktorí mu ponúkli svoj zdroj, základovú dosku, či dokonca procesor. Ako však Ethan povedal, nečakal že sa niečo takéto stane a že komunita hry bude držať takto pro sebe.

Páčil sa vám tento ba priam až neuveriteľný príbeh? Potom sa určite podeľte so svojimi pocitmi v komentároch.

Takto to vyzerá na Reddite:

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk