• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • CD Projekt RED sa rozhodol dočasne presunúť pracovné sily z CyberPunk 2077 na Barbie Simulator 2017
CD Projekt RED sa rozhodol dočasne presunúť pracovné sily z CyberPunk 2077 na Barbie Simulator 2017

CD Projekt RED sa rozhodol dočasne presunúť pracovné sily z CyberPunk 2077 na Barbie Simulator 2017

 

Ak ste sa tešili na novinku CyberPunk 2077 máme pre vás jednu zlú správu, ale zároveň aj jednu dobrú. CyberPunk 2077 s veľkou pravdepodobnosťou tento rok ešte nebude, no vývojári presúvajú svoje pracovné sily na nový takmer neznámy titul.

CD Projekt RED po dlhom uvažovaní na dobu neurčitú tak trochu zvolnil pracovné tempo na pripravovanej hre Cyberpunk 2077 a na plno sa začal venovať vývoju takmer neznámej hre Barbie Simulator 2017. Urobili tak preto, lebo majú pocit, že ich posledného Zaklínača aj tak nič neprekoná a nemá zmysel si robiť ďalej konkurenciu. 

Barbie Simulator 2017 má byť simuláciou života, podobnou ako môžeme poznať napríklad z hry The Sims. Avšak rukopis tvorcov Zaklínača bude na hre vidieť. V mestečku Trblietkovce budete riešiť rôzne zapeklité úlohy, ako napríklad "Prečo sa Ken ožral?", alebo "Sekne mi viac ružová, alebo červená?". A naviac, hra sa dočká aj romantickej scény, kde si budete musieť vybrať medzi čiernovlasým Kenom a ryšavovlasým Kenom. Hra dostane naviac rating PEGI 18 kvôli jemne erotickým scénam, ktoré budu veľmi nápadné tým z Witchera 3 a budú sa odohrávať na dúhovom poníkovi menom Reralt.

Barbie Simulator 2017 vyjde na platformy PC, Nintendo Switch, GameBoy Advanced a PlayStation 4. Na konzolu XBOX ONE sa žiaľ tejto hry hráči nedočkajú, nakoľko len pred nedávnom vyplávali na povrch nové zistenia, že Barbie neznáša zelenú, bielu a hnedú farbu.

Avšak čo prekvapí najviac sú naozaj zaujímavé požiadavky na túto hru. Budete si musieť pripraviť aspoň Intel Core i7-6950X, alebo AMD RYZEN 7 1800X s grafickou kartou GTX 1080 Ti a 64 GB RAM. No tvorcovia sľubujú takmer realistickú pixelovú grafiku a podporu virtuálnej reality od Google CardBoard, ktorá bude zároveň využívať aj funkcie Google Glass.

Jedna z programátoriek Barbie Simulator 2017 skúša najnovšiu virtuálnu realitu na ich pripravovanej hre (Obrázok od kernal.dailydot.com):

Hlavný vývojár a dizajnér hry zasa skúša spomínanú hru v momente, keď Barbie mláti valčekom Kena, ktorý prišiel domov opitý (Obrázok od www.youtube.com):

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk