Rick and Morty: Virtual Rick-ality vychádza už ďalší týždeň

Rick and Morty: Virtual Rick-ality vychádza už ďalší týždeň

 

Táto očakávaná hra na tému seriálu Rick And Morty od herného štúdia Adult Swim Games a od vývojárov Owlchemy Labs, ktorí stoja za populárnou hrou Job Simulator Vám prinesie množstvo zábavy vo VR.

Rick and Morty: Virtual Rick-ality bude 20.apríla k zakúpeniu na Steame. Bude podporovať Oculus Rift a HTC Vive. Pôjde o násilnú adventúru, v ktorej budete musieť riešiť rôzne hlavolamy. Hra sa bude dosť podobať na Job Simulator, ktorý pred rokom vydalo štúdio Owlchemy Labs. Podľa slov vývojárov pojde o „úplný chaos vo virtuálnej realite“.

V hre budete hrať za Mortyho klon a budete preskúmavať Rickovu garáž, domácnosť Smithovcov a mimozemské svety. Zažite život klona Mortyho a všetky problémy, ktoré s tým prichádzajú. Prechádzajte portálmi do zvláštnych svetov a pomáhajte Rickovi z jeho experimentmi, vyhnite sa fejkovým dverám a nenechajte Ricka, aby na Vás kričal. Poslúchajte Rickove príkazy, vďaka ktorým vyriešite hlavolamy a prejdete misie, na ktoré má byť podľa slov vývojárov hra bohatá.

Hra obdržala ocenenie za Najlepšiu VR hru roka 2017. Owlchemy labs vedia, ako na VR hry, keďže Job Simulator bol tiež nominovaný na Najlepšiu VR hru roka 2016. Rick and Morty: Virtual Rick-ality ponúkne niekoľko hodín plných zábavy a množstva možností.

Zdroj: PCGamer, Steam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk