Uchmatnite si 3 Hearthstone boostre zadarmo

Uchmatnite si 3 Hearthstone boostre zadarmo

 

Hearthstone oslavuje 70 miliónov registrovaných hráčov a Blizzard si pre každého pripravil odmenu.

Stačí sa prihlásiť do hry, prekliknúť pár informačných okien a 3 balíčky kariet budete mať pripravené k rozbaleniu. Akcia nenesie žiadne obmedzenia a karty zadarmo si tak môžu užiť všetci hráči.

Hearthstone nedávno dostal nové rozšírenie Journey to Un'Goro, ktoré do hry prinieslo množstvo nových kariet a s nimi aj počet deckov, ktoré sa hrajú. To samozrejme prilákalo naspäť k hre nielen starých kartičkárov, ale aj hráčov, ktorý predtým ešte Hearthstone nevyskúšali. Hovorí o tom aj fakt, že Hearthstone krátko po vydaní rozšírenia hralo naraz viac ľudí, než kedykoľvek predtým.

Úvod Roku Mamuta je tak veľmi dobrý a vývojári dúfajú, že tento trend bude pokračovať aj naďalej. Formát štandardu a rotácie kariet ale nesie aj svoje negatívne stránky. Keďže sa budú v jednom roku rotovať 3 rozšírenia, hra sa podľa niektorých stáva drahšou. Svoje o tom hovorí aj Brian Kibler v Omnislash videu venovanom Journey to Un'Goro. I keď obyčajné hranie teraz nestojí viac, než predtým, striedanie veľkých blokov kariet vyvoláva pocit, že to je inak

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk