Najnovšie Need for Speed budeme môcť hrať offline

Najnovšie Need for Speed budeme môcť hrať offline

 

Nutnosť byť pri hraní vždy online je móda moderných hier, ktorá sa mnohým znepáčila. Nevyhlo sa jej ani posledné Need for Speed z roku 2015. Našťastie ale pripravované pokračovanie od tohto trendu upustí.

 
Vývojári zo štúdia Ghost Games začali postupne prezrádzať maličkosti o budúcnosti Need for Speed. Najhlavnejšou z nich je fakt, že opúšťajú potrebu byť vždy online a hráčom ponúknu offline signgle player herný režim. Dokonca vtipkujú, že hráči si konečne budú môcť hru pauznúť. Je tomu tak preto, že hoc najnovšie Need for Speed ponúkalo otvorený online svet s až 7 hráčmi, ktorí si mohli pomáhať, málokedy bola táto možnosť reálne využívaná. Každý hráč bol totiž v inom kúte hernej mapy a staral sa o seba a svoje ciele a tak sa stretli iba málokedy.

V hre nebude chýbať silná customizácia vozidiel, ktorá sa stala jedným z hlavných prvkov série. Viac informácii o hre a novinkách, na ktoré sa môžu fanúšikovia tešiť, bude dostupných v nasledujúcich týždňoch, keď sa budeme približovať k júnovému EA PLAY. Zatiaľ je ale potvrdené, že nového Need for Speed sa dočkáme koncom 2017.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk