Vychutnajte si Dark Souls soundtrack s limitovanou edíciou platní

Vychutnajte si Dark Souls soundtrack s limitovanou edíciou platní

 

Dark Souls hry sú známe svojou pekelnou obtiažnosťou, no jedným z významných prvkov, ktoré hráča sprevádzajú každým momentom hry, je kvalitný soundtrack. Ten si už čoskoro budeme môcť vychutnať v novej podobe.

Bandai Namco oznámilo, že sa čoskoro dočkáme Dark Souls - The Vinyl Trilogy. Táto kolekcia bude obsahovať 9 platní, ktoré dokopy ponúknu vyše 5 hodín jedinečných Dark Souls melódií v tej najlepšej kvalite. Ak máte chuť ponoriť sa do temnej a dramatickej atmosféry z rúk skladateľov Motoj Sakuraba a Juka Kitamura, The Vinyl Trilogy je tu pre vás.

Nevýhodou je, že táto kolekcia soundtrackov všetkých troch dielov Dark Souls bude vydaná iba v limitovanom počte 2 000 kusov. Platne budú vydané túto jeseň a kúpiť sa budú dať v Bandai store. Cena nie je presne oznámená, no mala by sa pohybovať vo výške niečo málo cez 100€, čo za 9 platní nie je veľa. Problémom je ale obmedzený počet kusov kolekcie, nakoľko 2 000 kúskov pri tam veľkej základni fanúšikov je málo a tak sa môže stať, že väčšina kusov skončí v rukách vášnivých zberateľov a neujde sa každému, kto si chce túto zbierku hudby naozaj vychutnať.

Zdroj: eurogamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk