Overwatch dostane nový herný mód - Deathmatch

Overwatch dostane nový herný mód - Deathmatch

 

Po dlhom váhaní sa nakoniec dočkáme aj tohto prídavku do hry.

Jeff Kaplan vo svojom “vývojárskom denníčku” opäť oznámil novinku, ktorá mieri do hry Overwatch. Ide o herný mód nazvaný Deathmatch. Určite dobre poznáte, aký je hlavný cieľ v takomto type módu - nazbierať čo najviac killov.

Pôvodne Deathmatch nemal vývojársky tím vôbec na pláne, keďže v prvom roku hry chceli, aby sa hráči v Quick Play a Competitive Play zamerali hlavne na cieľ mapy a nie na množstvo zabití. Ale vďaka pridaniu Arcade sekcie do hry, sme sa dočkali nakoniec aj Deathmatchu.

Deathmatch sa bude dať hrať dvomi spôsobmi. V prvom (free-for-all) budeme bojovať proti 7 súperom a pokiaľ sa umiestnime v rebríčku medzi 4 najlepšími v počte killov, zápas sa počíta ako výhra. Hrať sa bude na niektorej z klasických máp upravených pre tento herný mód alebo na novej mape špecificky navrhnutej pre Deathmatch - Chateau Guillard. Zaujímavosťou je, že táto mapa je vlastne domovom Amélie Lacroix - teda Widowmaker, ktorá sa za slobodna volala Amélie Guillard a pochádzala zo šľachtickej rodiny.

Druhá verzia Deathmatchu je Team Deathmatch, kde hrajú tímy 6 vs. 6 a snažia sa ako prví dosiahnuť hranicu 30 killov. Tím, ktorý zabije 30-krát súperov rýchlejšie, vyhráva. Nie všetky mapy budú použiteľné pre Team Deathmatch, napr. Chateu Guillard nie je vhodná pre tento špecifický mód. Ešte jedna zaujímavá informácia o tímovom “zabíjaní” - bude dobré mať v tíme Mercy. Jej ultimátna schopnosť totiž odpočíta zo súperovho kill counter, toľko zabití, koľko spoluhráčov naraz oživí.

Deathmatch si už môžete vyskúšať na testovacom serveri, do ostrej prevádzky príde už čoskoro.

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk