Johny Depp pracuje na televíznej adaptácii The Secret World

Johny Depp pracuje na televíznej adaptácii The Secret World

 

Iba nedávno sme sa dočkali „reštartu“ MMO The Secret World a už tu máme horúce novinky o budúcnosti tohto tajomného sveta.

Nórska herná spoločnosť Funcom oznámila, že pracuje na televíznom seriáli, ktorý bude adaptáciou hry The Secret World a jej nedávnej F2P verzie Secred World Legends. Na filme budú autori hry spolupracovať s Infinitum Nihil, čo je americké filmové štúdio, ktoré má pod palcom Johny Depp.

Úvodná časť pre seriál je už napísaná rukami Jamesa V. Harta(Hook, Dracula, Contact) a Jake Harta. Na ostatných dieloch budú spolu pracovať Johny Depp, Christi Dembrowski, Sam Sarkar, Gudrun Giddings a na ich čele bude showrunner Pam Veasey, známi seriálom CSI-NY.

Televízne spracovanie The Secret Worlds sa sústredí na partiu tajných agentov, ktorí budú bojovať v tajomnej vojne medzi troma mocnými skupinami, ktoré v spoločnosti existujú: Ilumináti, Draci a Templári. Svet The Secret World je plný rôznych temných príbehov, ktoré sú perfektným námetov na seriál a majú čím zaujať. Ostáva už iba dúfať, že spracovanie bude naozaj kvalitné.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk