GTA Online má nový herný mód nápadne pripomínajúci PlayerUnknown's Battlegrounds

GTA Online má nový herný mód nápadne pripomínajúci PlayerUnknown's Battlegrounds

Nedávna veľká aktualizácia nesie názov Smuggler's Run.

Od utorka je dostupná nová aktualizácia pre GTA Online s názvom Smuggler's Run. V nej boli ako obvykle pridané nové vozidlá, oblečenie a iné vybavenie, no pribudli aj misie súvisiace s rozbiehaním vlastnej pašeráckej organizácie a nové herné módy.

V novom Adversary móde s názvom Motor Wars "štyri tímy skočia padákom do neustále sa zmenšujúcej smrtiacej pasce, v ktorej sú rozhádzané zbrane, výbušniny a ozbrojené vozidlá. Spolupracujte, nájdite vozidlá, bojujte s protivníkmi a zmenšujúcou sa mapou o prežitie a výhru." Táto premisa sa značne podobá na v súčasnosti veľmi populárnu Battle Royale hru PlayerUnknown's Battlegrounds, ktorá bola pred pár dňami na krátky čas dokonca najhranejšou hrou na Steame. Nie je prekvapením, že aj veľké spoločnosti chcú využiť popularitu tejto hry a my im to vôbec nemáme za zlé. Konkurencia predsa prospeje každému a obzvlášť nám, hráčom.

Okrem toho pribudol v Smuggler's Run aj nový typ pretekov Transform Races, ktoré budú prebiehať na zemi, vode aj vo vzduchu. V nich špeciálne checkpointy zmenia typ vozidla priamo počas jazdy.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk