Testovanie Star Wars Battlefront II ešte neskončilo.

Testovanie Star Wars Battlefront II ešte neskončilo.

Otvorená Beta bola pôvodne dostupná len na tento víkend. Štúdio Dice ale predĺžilo skúšky, takže kto to nestihol, má stále čas si zahrať.

Originálna správa sa objavila priamo na stránkach Electronic Arts, kde oznámujú, že si hru môžeme vychutnať až do 12. Októbra 3:00 AM AETD (Australian Eastern Daylight Time), čo v našom poňatí znamená do 11. Októbra 18:00.

Hru si môžete vychutnať stále na všetkých podporovaných systémoch (PS4, XBOX, PC). Hráči, čo mali hru predobjednanú mali možnosť hrať už od 4. Októbra, pre ostatných bola spustená v piatok 6. Októbra. Včera bol posledný deň, kedy sme hru smeli vyskúšať, no EA nám doprialo zábavu navyše, tak kto má záujem, môže to ešte využiť. Naše dojmy z Battlefront II si môžete prečítať tu. Nájdete tam ako obrázky, tak aj videá z jednotlivých režimov hry.

Napriek zábave, ktorú hra ponúka, ozvalo sa veľa ľudí s názorom, že ide o "pay-to-win" alebo tiež, "ak zaplatíš, vyhráš" hru. Dôvodom sú nákupy bední, ktoré vám pomôžu posilniť postavu, za ktorú hráte. Na internete vznikli o tom búrlivé debaty, kde jedna strana tvrdí, že jednotlivé karty skôr pomahajú vytvoriť postavu, za ktorú hráte, podľa vašich predstáv, zatiaľ čo druhá, že s dostatočným množstvom nákupov, si človek dokáže vytvoriť veľmi silného protivníka, ktorý bude v boji oproti "neplatičom" veľmi zvýhodnený. Ako to celé bude uvidíme, každopádne si treba užiť hru, kým tu je, aby sme sa slobodne vedeli rozhodnúť, či stojí za útratu peňazí.

The Star Wars Battlefront II bude dostupná 17. Novembra 2017

 

Hru si môžete predobjednať eshope GameExpres.sk

Zdroj: IGN.com 
Zdroj: Video: youtube.com - EA Star Wars

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk