Ak budete hluční máte veľký problém

Ak budete hluční máte veľký problém

S Hunt: Showdown to ide najmä potichu.

Ak si myslíte, že prestrieľanie sa ku vášmu cieľu je kľúčom, ste na omyle. Čím viac strieľate tým viac hráčov prilákate. Zvuky streľby a výbuchov z vás robia terč, nie len pre iných hráčov, ale aj pre démonov. Hluk je váš najväčší nepriateľ, ktorý vás môže pripraviť o vašu trofej. Môžete sa o tom presvedčiť v gameplay videu od IGN.

Hunt: Showdown dáva hráčov do pozície, kde musia nájsť démonov potom ich zabiť a rýchlo utiecť pred ostatnými hráčmi s odmenou. Hra obsahuje prvky z PUBG a pripomína aj Stalkera a Monster Hunter.

Každý hráč sa snaží dostať na to isté miesto prvý. Čiže je potrebné, aby ste boli opatrní a nezaujali pozornosť nepriateľov k vašej pozícii. Ak v hre zaostávate vaši nepriatelia sa stávajú skvelým terčom na prepadnutie. Pozor aj na démonov a zvieratá, pretože môžu prezradiť vašu pozíciu. Najlepší spôsob ako sa s nimi vysporiadať je zabiť ich po tichu. Hunt: Showdown nie je len o ľstivosti. V hre zažijete aj napínavé prestrelky s množstvom výbuchov. Dátum vydania je zatiaľ neznámy a oficiálne nie je známe na akých platformách sa hra objaví.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk