Ubisoft odhalil Season Pass pre ASSASSIN'S CREED: ORIGINS

Ubisoft odhalil Season Pass pre ASSASSIN'S CREED: ORIGINS

 

Tvorcovia podrobne opísali obsah v Season Passe, ako aj množstvo voľného obsahu, ktorý bude dostupný pre hráčov po uvedení hry na trh.

Podľa oficiálneho blogu Ubisoftu bude Origins mať k dispozícií dve platené DLC, ale aj veľa obsahu zdarma.

Prvé DLC s názvom: "The Hidden Ones“ bude dostupné v Januári 2018 a zavedie nás niekoľko rokov neskôr po hlavnom deji, do boja s Rímanmi. Toto rozšíenie vám zvýši level cup hlavnej postavy.

Druhé DLC s názvom: "The Curse of the Pharoahs," budeme môcť kúpiť v Marci 2018. Bude sa odohrávať v Egypte, kde sa bojuje proti nemŕtvym faraónom a ďalšími príšerami. Tu taktiež môžete navýšiť svoj level cup a získať tiež aj nové schopnosti.

V Season Pass nájdeme okrem dvoch spomenutých DLC aj balíčky so zbraňami, štítmi a outfitmi. Toto rozšírenie sa bude volať "The Roman Centurion and Horus packs".  Objaví sa tam aj špeciálna zbraň a 500 helix kreditov. Tento Seasson Pass si môžete zakúpiť samostatne, alebo priamo jedným nákupom aj s hrou pod názvom: Assassin's Creed: Origins Gold.

Ubisoft rovno oznámil obsah zdarma a to konkrétne "The Nomad's Bazaar", ktorý do hry pridá obchodníka. Ten vám bude dávať denné úlohy a exotické odmeny. Obchodník spolu s Foto režimom budú dostupní v deň vydania hry.

Taktiež je chystaný aj režim "The Trial Of The Gods"kde sa bojuje proti Egyptským bohom. Proti prvému by sme sa mali postaviť už 15 dní po vydaní hry.

Začiatkom roku 2018 prídu ešte dva režimy a to:

  • Discovery Tour - tento mód ostráni všetky boje a dovolí tak hráčovi preskúmať svet, a naučiť sa čo to o Egypte.
  • Horde Mode - tu vám ponúkne nekonečné vlny nepriateľov, ktoré musíte zlikvidovať.

Assassin’s Creed: Origins bude dostupný 27. Októbra 2017 a to na PS4, XBOX a PC. Bude to vôbec prvá hra Assassin's Creed, kde bude možné zmeniť obtiažnosť.

Zdroj: IGN.com
Zdroj: video: youtube.com - Ubisoft US

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk