Nový update pre Portal Knights
Update

Nový update pre Portal Knights

 

Do Portal Knights prichádza veľa nových vecičiek.

Kooperatívna akčná RPG od vývojárov Keen Games má nový V1.2 update, ktorý je dostupný na Steame. Ukrýva v sebe úplne nový obsah. Tento update príde čoskoro aj na Xbox One a PS4.

Tvorcovia vyslyšali priania komunity a konečne priniesli do hry Vacant Islands. Na týchto ostrovoch si hráči budú môcť uložiť poklad z dobrodružných ciest do pôsobivých stavieb, ktoré si môžu postaviť sami. Navštívte obchodníkov, aby ste sa dostali na spomínané ostrovy a tiež získate prístup k neobmedzeným materiálom - výmenou za mince.

Vytvoriť si vlastný domov bude pre hráčov odteraz jednoduchšie. Dokonca môžete do svojho domova zhromaždiť obrazy, knihy, fľaše, taniere a mnoho iného, len aby ste sa cítili ako doma.

Pre dobrodruhov si tvorcovia pripravili viacej questov, ktoré sú náročnejšie ako kedykoľvek predtým. Budete čeliť novým nepriateľom. Ďalej, Portal Guardians sa zamkli za obrovské brány – hráči budú musieť splniť unikátne questy, predtým ako budú bojovať s obrovským bossom. Súčasťou questov sú aj odmeny v podobe nového brnenia, nových zbraní, nových kúziel a iných odmien.

Aby ste boli schopní vidieť tieto nové zmeny budete musieť v existujúcim univerze regenerovať svoje svety. Špeciálne pre tento úkon tvorcovia pridali do hry funkciu regenerácie, ktorá sa nachádza na obrazovke výberu univerza. Táto funkcia zregeneruje všetky ostrovy okrem vášho domovského ostrova.
Požiadavkou komunity boli aj častejšie náhodné udalosti v hre. Tvorcovia im vyhoveli a výsledkom sú zmeny v počasí alebo nájazdy nepriateľov. S týmto updatom budú pridané aj dva nové nájazdy nepriateľov. Tieto náhodné udalosti by mali fungovať v hodinovom intervale. 

Súčasťou V1.2 updatu je aj zredukovanie využívania pamäti a rýchlejšie načítavania v hre.

Herný titul Portal Knights je dostupný na Steame za 19,99€. Je dostupný aj vo fyzickom prevedení na PS4 a Xbox One za 39,99€, digitálna verzia je dostupná za 19,99€. Môžete si prečítať aj našu recenziu na Portal Knights. Viac informácií o hre sa dozviete tu

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk