Senua a jej príbeh sa predáva lepšie než sa očakávalo

Senua a jej príbeh sa predáva lepšie než sa očakávalo

Nezávislá sféra pomohla Ninja Theory presadiť sa aj komerčne.

Herní vývojári z Ninja Theory sú na tom s predajom herného titulu Hellblade: Senua's Sacrifice mesiace dopredu! Čiastočne za to môže aj krok ísť s hrou na verejnosť nezávislou cestou.

Rozhodnutie publikovať hru nezávisle bolo niečím, čo Ninja Theory ešte nikdy predtým nespravila. Rozhodnutie sa im štedro vyplatilo, pretože zisk z hry ide výlučne do spoločnosti Ninja Theory. Je to niečo úžasné. Členom tímu to otvorilo nové možnosti vo vývoji nových hier.

Antoniades sa vyjadril, že Ninja Theory zverejní aj dáta z predajov, aby povzbudili ostatných vývojárov. Tým pádom by ste vy hráči mali viacej skvelých hier, akým je aj herný titul Hellblade: Senua's Sacrifice.

Týmto spôsobom by spoločnosť Ninja Theory chcela vyzvať ostatných vývojárov k nezávislej ceste. Chceli by ísť príkladom, pretože ak ostatní vývojári uvidia výsledky experimentálnej hry, akou je
Hellblade: Senua's Sacrifice, budú túto cestu chcieť nasledovať. Výsledkom by bolo viacej zaujímavých hier pre hráčov.

Hru si môžete zakúpiť na Steame, GOG a Humble Store za 29,99€. Ak ste ešte videohru nehrali určite jej dajte šancu, pretože ide o srdcevrúci príbeh keltskej bojovníčky so severskou mytológiou. Jej príbeh je jedným vizuálnym skvostom aký sa nevidí len tak.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk