Call of Duty WWII: Čo je to „Headquarters“?

Call of Duty WWII: Čo je to „Headquarters“?

 

Headquarters, teda centrála, je sociálne miesto, kde môžete robiť všetko od pozerania kina po 1v1.

YouTuberi už dostali svoje kópie hry a oddnes majú povolenie zdieľať informácie s nami. Headquarters nám bol ukázaný ešte počas odhalenia Call of Duty WWII, ale okrem jedného traileru sme viac nedostali. Vedeli sme z neho, že sa HQ nachádza v Normandii na pláži a bude určený až pre 48 hráčov. Teraz máme videá a v tomto článku rozoberieme všetko, čo sa v HQ nachádza.

Po príchode do HQ vás uvíta generál a dá vám nejaké úlohy (z predchádzajúcich dielov ich poznáme ako kontrakty), ktoré, keď splníte, dostanete odmenu, ktorá je vám predom jasná. Máme tu klasického zásobovacieho dôstojníka (Quartermaster), u ktorého máte možnosť pozrieť si vašu kolekciu vecí, ktoré zbierate zo Supply Drop-ov. Systém vecí, ktoré zbierate, funguje podobne ako v Modern Warfare Remastered, teda veci dostávate zo supply dropov, alebo si ich kúpite rovno.

Supply Drop-y taktiež môžete otvárať pred ostatnými hráčmi. Zvolíte si, ktorý chcete otvoriť a potom spadne ako Care Package (bedňa) z oblohy a vypadnú z neho 3 karty. Medzitým ostatní, ktorí sú pri vás, majú možnosť vidieť, čo ste z neho dostali. Je to dobrý marketingový ťah, keďže, keď uvidíte, ako niekto dostal niečo dobré, budete to chcieť aj vy. V kine je možné pozerať zápasy, ktoré bude Call of Duty streamovať, pravdepodobne z MLG. Tak máme 1v1 arénu, kde musíte počkať, kým dohrajú hráči pred vami a následne môžete bojovať, zatiaľ čo vás môžu ostatní pozorovať.

Je tu Gunsmith, teda puškár, v ktorom môžete prestížovať svoje zbrane a sľúbené sú aj editory kamufláži. Máme tu aj stánok s emblémami, kde si môžete vybrať z predtvorených, alebo si vytvoriť vlastný. Ako posledná je veža, na ktorej si môžete vyskúšať každý Killstreak, ktorý je dostupný v Multiplayeri. Nepriatelia sa budú spawnovať donekonečna.

Call of Duty WWII vychádza zajtra, teda 3. novembra, pre Xbox One, PlayStation 4 a PC. 

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk