Zoznam hier, ktoré nás čakajú v roku 2018 (2. časť)

Zoznam hier, ktoré nás čakajú v roku 2018 (2. časť)

 

Dnes tu máme pokračovanie článku, v ktorom nájdete prehľad herných titulov, ktoré by vás mohli zaujímať budúci rok.

 Prvú časť sme vám priniesli pár dní dozadu, no kto ju nevidel a chcel by, nájde ju tu:

My sa ale poďme pozrieť na ďalšie naplánované projekty v hernom svete pre rok 2018:

Mount & Blade 2: Bannerlord

Dátum nie je presne stanovený | Taleworlds Entertainment

Bolo to dlhé čakanie na pokračovanie Mount & Blade: Warband, ale náhľady ukázali silný rozšírený bojový systém s kavalériou. Medzi tieto zmeny patrí systém zablokovania štítu, reťazové útoky a štruktúra príkazov, ktorá vám umožňuje sústrediť sa na danú úlohu, a súčasne nechať vášho veliteľa riadeneho A.I., aby sa staral o zvyšok útoku.

Deep Sky Derelicts

Presný dátum nie je stanovený | Snowhound Games

Nájmite si a ovládajte troch žoldnierov, s ktorými prehľadávate opustené lode a zbierate zdroje. Celá hra je robená v animovanom komiksovom štýle ako kniha.

Conan Exiles

Marec 2018 | Funcom

Táto hra vás zavedie do sveta Barbara Conana. Ničíte nepriateľov, lovíte zver a počúvate nárek pozostalých žien.

Dauntless

2018 | Phoenix Labs  

Ak hľadáte dostupnejší Monster Hunter, Dauntless by mohol byť práve pre vás. Trailer síce ukázal zopár nedostatkov, ale dá sa pripojiť k uzavretému beta testovaniu, aby ste si hru vyskúšali.

Battalion 1944

2018 | Bulkhead Interactive  

Tento titul vás vráti späť do druhej svetovej vojny a to konkrétne na bristký front. Tešiť sa môžete hlavne na autentický zbraňový arzenál.

Artifact

Presný dátum nie je stanovený | Valve  

Dota dostáva svoju vlastnú kartovú hru. Bude sa dodávať s troma rôznymi hracími plochami.

Death Stranding

Presný dátum nie je stanovený | Kojima Productions  

Hideo Kojima a podivné nezmysly sú ako arašidové maslo a želé. Prvé dva trailery nám ukázali nahého Normana Reedusa, Guillermo Del Tora, ktorý držal plod v pohári, a Madsa Mikkelsena hliadkujúceho v kanalizácii s vojakmi s kostrovými tvárami. Áno, ani my netušíme...

Cyberpunk 2077

Presný dátum nie je stanovený | CD Projekt Red  

Štúdio stojace za Zaklínačom sa ponorí do sveta Cyberpunku, pero-a-papier RPG od Mikea Pondsmitha, a všetky znaky ukazujú, že hra bude ešte väčšia ako Zaklínač 3. CD Projekt Red tiež potvrdil, že hra bude mať niekoľko multiplayerových prvkov.

Metal Gear Survive

2018 | Konami

Hra bude podobná Metal Gear Online - alternatívna realita Survive (prežitia) umožňuje hráčom bojovať proti hordám kryštalických zombie či už pomocou stealth postupu alebo veľkých zbraní, a to ako v kampani pre jedného hráča, tak aj v multiplayeri.

Mugsters

2018 | Reinkout

Zem je zotročená a je len na vás, aby ste mimozemštanov odtiaľto vyhnali. K dispozícií budete mať až 30 druhov rôznych vozidiel, ktoré vám pomôžu zasiať chaos a vyriešiť hádanky. Tiež môžete pozvať kamaráta do kooperácie.

Dragon Ball FighterZ

Január 26 | Arc System Works  

Štúdio, ktoré je známe 2D animákmi, ako sú Guilty Gear a BlazBlue, sa pustí do série Dragon Ball, ktorá ale bude mať odlišnú 2D aj 3D grafiku. Nový príbehový režim obsahuje tri samostatné oblúky, ktoré následujú po návrate androidov, spolu s tajomným novým systémom Android 21.

Zdroj: pcgamer.com Video: YouTube.com/PIXEL PLANET, YouTube.com/Cyberpunk 2077

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk