Do hry Ghost Recon Wildlands: Ghost War prichádza veľká aktualizácia

Do hry Ghost Recon Wildlands: Ghost War prichádza veľká aktualizácia

 

Tá nám prináša opravy chýb, ďalšie mapy, bojové triedy, či nový herný režim.

 Názov aktualizácie je INTERFERENCE a bude to prvý, zo šiestich balíčkov do hry. Vývojár ich bude púšťať do sveta každý mesiac, až do apríla.

 

V novom PvP režime Uplink bojujete o to, kto sa prvý nabúra do centrálneho prístupového bodu (alebo zabije druhý tím - fungujú obe varianty).
Štyri nové mapy, ktoré aktualizácia obsahuje, budú dostupné práve v tomto režime. Ich názvy sú: Warehouse, Oil Rush, Burnout a Sub Factory a sú dizajnované tak, aby každý tím mal rovnaké šance boj vyhrať - či už v takticky zakrádaním sa alebo so všetkou parádou čo ich arzenál zbraní obsahuje a dokáže.

Pridaná bojová trieda sa volá Disruptor. Hráči, ktorí majú zakúpený Seasson Pass ju dostanú zdarma, pre ostaných platí, že si ju musia dokúpiť cez obchod. Trieda prináša novú schopnosť - negatívne ovplyvniť HUD (zobrazovanie mapy, vitálnych funkcií, množstvo munície a podobne, na displayi) súperov, ktorí sa k vám priblížia.

V režime Elimination budú dostupné mapy Cartel Depot a Farm Town.

 

Ďalej balíček obsahuje opravy a vylepšenia ako napríklad: Technik dostal navýšenie zdravia o 30%, Ranger zas kondičku o 50% a bol opravený asistent mierenia. Taktiež, pokiaľ ste nevedeli, hra obsahovala chybu, vďaka ktorej ste boli nesmrteľní. Stačilo, aby ste hrali vo windows mode a v boji myšou klikli a držali hornú lištu okna. Tento malý podvod už nefunguje. 

Pokiaľ chcete vedieť viac, celý zoznam vecí, čo nájdete v aktualizácií môžete pozrieť priamo tu, na oficiálne stránke Ubisoftu.

Ak ste tento titul ešte nehrali, prečítajte si našu recenziu:

 Aktualizácia bude mať veľkosť 5.5GB na Steame a na Uplay až 12GB.

Zdroj: pcgamer.com  Obrázky: ghost-recon.ubisoft.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk