Nvidia vydáva GameReady ovládače pre novinku Doom VFR

Nvidia vydáva GameReady ovládače pre novinku Doom VFR

 

Game Ready ovládače pre grafické karty Nvidia GTX sú väčšinou dostupné v deň uvedenia najnovších herných titulov, alebo ešte pred ním a NVIDIA ich vylaďuje a a vylepšuje do poslednej minúty, aby dosiahla optimálny výkon pre ničím nerušený zážitok z hrania. Ďalšou zárukou kvality je fakt, že všetky Game Ready ovládače majú certifikát WHQL od spoločnosti Microsoft. Najnovším titulom, ktorý sa dočkal špeciálneho vydania ovládačov je DOOM VFR.

Pre VR hry je naozaj dôležité, aby od prvého momentu fungovali na sto percent. Najrôznejšie bugy, či už po stránke hrateľnosti, alebo technickejšie nedostatky, dokážu pokaziť zážitok aj pri tých najzaujímavejších a najobľúbenejších tituloch. A práve najnovšie Game Ready ovládače sa starajú o čo najväčšiu elimináciu oneskorenia VR headsetu a nepríjemné problémy s počtom snímkov za sekundu.

DOOM VFR prináša dynamický zážitok z hry, plný brutálnej akcie, ktorý si fanúšikovia série v prostredí virtuálnej reality určite zamilujú. Vo VR se tak budú môcť pozrieť do základne UAC na Marse a vydať se do útrob samotného pekla, kde otestujú svoje schopnosti nielen v intenzívnom boji, ale tiež pri riešení logických hádaniek. Nateraz je DOOM VFR hrateľný s headsetom HTC Vive, podpora ďalších headsetov sa ale očakáva v dohľadnej budúcnosti.

Informácie o najnovších DOOM VFR Game Ready ovládačoch si môžete prečítať na tejto stránke a sťahovať ich môžete na tomto linku.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk