Trailmakers vstúpi do Early Access v januári

Trailmakers vstúpi do Early Access v januári

 Trailmakers bude zadarmo k vyskúšaniu od 11. do 14. januára.

Počuli ste už o hre Trailmakers ? Ak nie, ide o sanbox hru, v ktorej si môžete zostrojiť vlastné vozidlo. Je to vzdialene podobné populárnej hre Besiege, ale má to navyše autá a lietadlá. Dnes vývojári Flashbulb Games oznámili, že Trailmakers vstúpi do Early Access 31. januára nového roku. Taktiež naplánovali free weekend, ktorý potrvá od 11. do 14. januára. Počiatočná cena tohoto sandbox počinu je 20 dolárov, no na Steame tejto hry je uvedené, že cena sa po ukončení Early Acces režimu pravdepodobne zmení.

Vývojári Flashbulbu vravia, že v predbežnom prístupe budú hráči mať k dispozícii tri herné režimy. Creative mode je pre jedného hráča a poskytuje neobmedzené množstvo surovín na vybudovanie akéhokoľvek typu vozidla. Dokopy hra ponúka 40 dielov vozidiel. Expedition mode je taktiež pre jedného hráča, ale prichádza so špecifickým cieľom dostať sa na koniec ostrova plného prekážok. To všetko vás donúti si vytvoriť vozidlo, ktoré zvládne aj tie najnáročnejšie podmienky.

Tretí a zároveň posledný režim hry je Dethroned. Je to jediný multiplayer mod opisovaný ako zlúčený Capture the Flag a King of the Hill. Do hry sa môžu pripojiť štyria hráči, ktorých cieľom je narážať do ostatných.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk