Ni No Kuni 2 si na nový rok nezahráme

Ni No Kuni 2 si na nový rok nezahráme

 

Ni No Kuni 2 patrí bez pochýb medzi najočakávanejšie JRPG 2018, no nedávno sa dočkalo už druhého odkladu dátumu vydania.

Hra mala vyjsť 19. januára 2018 na PC a PS4, no vydavateľ Bandai Namco ohlásil odklad a nový plánovaný dátum vydania je 23. marca 2018. Ide už o druhý odklad hry, nakoľko mala pôvodne vyjsť už 10. novembra 2017.

Vedúci vývoja hry Akihiro Hino potvrdil, že dôvodom odkladu je rozhodnutie herného štúdia. Fanúšikom chcú dodať hru v perfektnom stave a tak potrebuje na vývoj viac času, než bolo plánované. Cieľom vývojárov je totiž v každej ich hre doručiť najvyššiu kvalitu, čo sa týka dizajnu a finálneho spracovania. Ni No Kuni 2 bude oproti prvému dielu titul plný inovácií s hromadou nových nápadov, ktoré chcú autori do hry dostať a ich realizácia nanešťastie potrebuje veľa času.

Na jednej strane je to pre hráčou smutná správa, nakoľko do vydania ostávalo iba niečo málo cez mesiac. Na druhej strane sa to ale dá brať pozitívne, nakoľko vidieť, že vývojárom záleží na tom, aby nám do rúk nedali nedokončené hry plné chýb.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk