Za zlyhanie LawBreakers vraj môže masívny úspech PUBG

Za zlyhanie LawBreakers vraj môže masívny úspech PUBG

 

Skutočne môže za neúspech táto hra alebo sa len tvorcovia snažia vyhovárať?

Že neviete, čo je to LawBreakers? Vlastne sa vám ani nedivíme. Táto multiplayerovka od kedysi uznávaného akčného tvorcu Cliffa Bleszinskeho totižto prepadla na plnej čiare a od jej prvých neúspechov sa už o nej ani veľmi nehovorilo. Vlastne sa o nej nehovorilo ani nejako zvlášť veľa ešte pred vydaním, nakoľko marketingové a reklamné oddelenie tohto titulu sa príliš od práce neroztrhlo a len z času na čas k nám podhadzovalo kúskovité informácie.

Za nie príliš lichotivými štatistikami hry vidí vydavateľ Nexon raketový nástup momentálnej multiplayerovej jedničky PUBG. V transkipte jeho konferencie ohľadom momentálnej finančnej situácii môžeme nájsť aj jeho vyjadrenie, že stanovenie dátumu vydania LawBreakers sa ukázalo byť ako poľutovahodné, pretože v tom čase taktiež vyšiel spomínaný PUBG. Samozrejme, vtedy o úspechu PUBG a teda o tejto hre ako o konkurencii nikto nechýroval ani v tých najdivokejších snoch. Lenže stalo sa.

Kto vie, či toto vyjadrenie Nexon myslí skutočne vážne, alebo sa len snaží nejakým pochybným štýlom ospravedlniť nie príliš vysoké kvality LawBreakers spolu s faktom, že marketing hry nebol zvládnutý práve najlepšie.

PUBG podľa Nexonu LawBreakers doslova prevalcoval

Zdroj: DSOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk