Prvý pohľad na RTS herný režim v Ni no Kuni 2

Prvý pohľad na RTS herný režim v Ni no Kuni 2

 

Hoci bolo vydanie Ni no Kunio 2: Revenant Kingdom nešťastne odložené o niekoľko mesiacov, nové zábery hry znova vzbudzujú nadšenie hráčov.

Nová ukážka nám predstavuje takmer polhodinu hry a je komentuje ju Stephen Akana, manažér značky Ni no Kuni 2.

Najprv je nám ukázaný Skirmish herný režim. V ňom hráči bojujú za skupinu bojových jednotiek na štýl RTS, teda stratégií v reálnom čase. Súboje sú postavané na princípe kameň-papier-nožnice. Zelené jednotky s kladivami sú silné proti modrým jednotkám s kopijami, tí sú silní proti červeným bojovníkom s mečmi a červení sú zasa silní proti zeleným. Okrem bezhlavých bojov bude ale v tomto hernom režime nutné dobíjať nepriateľské pevnosti a tak posilniť vlastné kráľovstvo.

V druhej polovici videa hra prechádza do bežného herného režimu, ktorý nám už pripomína klasické JRPG ako aj prvý diel Ni no Kuni. Mimo hlavných herných oblastí, ktorými sú mestá a dungeony, sa hráč pohybuje po mape pomocou čibi verzií hlavných postáv. Mapy sú plné nielen skrytých pokladov ale aj nepriateľov a pri ich stretnutí sa scéna prepne do uzatvorenej arény, čo bolo podobné aj v predošlej Ni no Kuni hre.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom vychádza na PC a PS4 23. marca 2018.

 

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk