Čoskoro si zahráme Memories of Mars

Čoskoro si zahráme Memories of Mars

 

Nemecké štúdio Limbic Entertainment stojace za titulmi ako Heroes of Might & Magic VI a VII, Might & Magic X: Legacy alebo Tropico 6 (momentálne ešte vo vývoji), spolu s 505 Games pracujú na novom projekte. 

Planéta Mars je určite zaujímavou destináciou na preskúmanie a práve v hre Memories of Mars sa na ňu pozrieme. Nebude to žiadny rodinný výlet, ale drsný boj o holý život. Príbeh sa odohráva v nie veľmi vzdialenej budúcnosti, kedy sa na Marse niečo udialo. Inak navštevované miesto zostalo prázdne, avšak niečo bolo predsa na ňom zanechané. Kolonizácia planéty nemala šťastný koniec, ľudia planétu opustili, no ich klony zostali. Vy sa ako jeden z nich prebúdzate a zisťujete, že váš život závisí na slnečných búrkach, ktoré raz za niekoľko týždňov bičujú povrch planéty. Ak chcete v tak nehostinnom prostredí prežiť, budete si musieť stavať prístrešky na ochranu pred búrkami, preskúmavať planétu kúsok po kúsku, bojovať s podivnými nepriateľmi a stretnete aj ďalšie klony, ktoré na planéte zostali s vami. Že to nebude ľahká úloha je určite každému jasné.

Hru poháňa obľúbený Unreal Engine 4, v ktorom sú vytvorené aj tituly ako Paragon, Fortnite alebo legendárny Unreal Tournament. Po internete koluje niekoľko obrázkov a videií, ktoré ukazujú, že titul vyzerá naozaj zaujímavo. Žáner je poriadnym mixom, keďže pôjde o sandboxový online survival s otvoreným svetom. Uvidíme, ako sa s tým všetkým autori popasujú, pretože hra má určite veľký potenciál. Čo na titul hovoríte vy?    

  Dátum vydania: Jar 2018 (early access)

 

 

 

    

 

    

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk