We Happy Few si zahráme až v lete

We Happy Few si zahráme až v lete

Vývoj We Happy Few sprevádzajú komplikácie a tak bol nielen odložený dátum vydania, ale čoskoro zmizne možnosť kúpiť si Early Access vstup do hry.

We Happy Few si od svojho ohlásenia získalo pozornosť hráčov aj vďaka ukážkam s nádychom šialenstva, ktoré boli postupne zverejňované. Nadšenie okolo hry mierne opadlo minulý rok, keď v lete vývojári zo spoločnosti Compulsion Games ohlásili, že dátum vydania bude 13. apríl 2018. Spolu s tým bola totiž zvýšená cena hry z 27,99€ na 50,99€. Dôvodom bola dohoda s vydavateľom Gearbox ale aj fakt, že hra prerástla prvotné očakávania jej tvorcov a stal sa z nej plnohodnotný herný titul.

Momentálne je hra vraj v dokončenom stave, čo sa jej obsahu týka. Veľa práce ale ostáva na jej dolaďovaní, oprave chýb a dokončovaní všemožných detailov, aby hra poskytla ten najlepší herný zážitok, aký môže. Kvôli tomu sú vývojári nútení oddialiť jej vydanie z apríla na leto 2018. Presnejší dátum zatiaľ nebol zverejnený. Spolu s odkladom vydania bude 1. februára vypnutá možnosť kúpiť si Early Access pre We Happy Few na steame. Predaj bude znova spustený niekedy neskôr, keď sa priblíži vydanie kompletnej verzie hry.

Vývojári si pripravili ospravedlnenie pre všetkých hráčov, ktorých vývoj hry sklamal a nie sú spokojní s aktuálnym stavom hry, alebo sa im nepáči, že na oficiálne vydanie si budú môcť ešte pár mesiacov počkať. Každý, kto We Happy Few vlastní, môže hru reklamovať. Nezáleží pritom na tom, ako dávno človek hru kúpil alebo koľko hodín má odohraných. Po novom sa môže každý, kto momentálne vlastní We Happy Few rozhodnúť hru vrátiť a dostane za ňu späť peniaze.

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk