Pre ukladanie hry v Kingdom Come: Deliverance budete musieť piť alkohol

Pre ukladanie hry v Kingdom Come: Deliverance budete musieť piť alkohol

 

Opíjanie sa v hre pre ukladanie dokonca posilní odvahu a silu postavy.

Vydanie Kingdom Come: Deliverance už klope na dvere a tak sa postupne dozvedáme aj tie najmenšie detaily z hry. Pred pár dňami na oficiálnom YouTube kanáli hry vyšlo video, ktoré sa zaoberá gameplay detailami ako je boj, interakcie s postavami, rozdeľovanie skúsenostných bodov, plíženie a v neposlednom rade aj ukladanie hry.

Práve posledná menovaná činnosť bude veľmi zaujímavá v Kingdom Come: Deliverance. Hra automaticky ukladá váš priebeh v strategických okamihoch, avšak pre manuálne uloženie budete mať k dispozícii dve metódy. Buď si hru uložíte tým, že sa vyspíte vo vlastnej posteli alebo sa budete musieť napiť alkoholu zvaného Saviour Schnapps. Ten vám uloží hru na akomkoľvek mieste a ešte pridá aj bonusy k odvahe, sile, charizme avšak až do momentu, kým sa nedostaví opica. Ide skutočne o zaujímavý štýl ukladania postupu hrou.

Video okrem toho rieši aj bojový systém, ktorý vôbec nebude ľahký, takže nečakajte rýchle sekanie protivníkov, ale skôr realistické stredoveké súboje, pri ktorých sa bude treba aj veľa chrániť a blokovať nepriateľove útoky. Čo sa týka vylepšovania postavy, k dispozícii budú 4 hlavné vlastnosti, do ktorých si môžete rozdeľovať skúsenostné body - sila, obratnosť, vitalita a reč. Okrem toho sa v hre nachádzajú aj oddelené bojové schopnosti, ktoré môžete vylepšovať a taktiež aj nebojové schopnosti ako napríklad alchýmia. 

Kingdom Come: Deliverance vychádza už 13. februára a zatiaľ to vyzerá tak, že sa máme na čo tešiť. 

Zdroj: PC Gamer

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk