Podlaha je láva! Napríklad aj toto bude jeden z dočasných módov vo Fortnite

Podlaha je láva! Napríklad aj toto bude jeden z dočasných módov vo Fortnite

Iné módy budú ponúkať napríklad redukciu mapy alebo zrýchlenie blížiacej sa búrky.

Epic Games plánujú do budúceho mesiaca pridať až 5 dočasných módov a do blízkej budúcnosti plánujú pridať ďalších 5. Jeden z prvých piatich módov bude v podstate prerobená verza 50v50, ktorá bola predstavená v decembri. Ostatné 4 módy budú úplne nové. Bude sa v nich nachádzať aj mód, ktorý zmenší mapu tým, že zóna výsadku bude menšia.

Hráčí môžu očakávať aj zrýchlený mód, kde sa budú kruhy búrky približovať rýchlejšie. Ďalším módom je aj napríklad spomenutý mód podlaha je láva alebo „the floor is lava“. Zrejme sa nebudete môcť dotknúť zeme, takže stavanie bude určite hlavným dôvodom vašej výhry.

Epic Games sa vyjadrili, že odstránia z hry aj SMG, zrejme už natrvalo, keďže testujú už aj nové zbrane. Zmení sa aj audio, pretože hráči boli niekedy dezorientovaní zo zvukov truhlíc a nevedeli, kde presne sa nachádzajú. Po zmenách by ste mali počuť zvuky na základe smeru, akým je otočená vaša postava. Audio sa zmení aj pri stavaní, ktoré bude znieť odlišne. Epic sa vyjadrili, že to zmenia takým spôsobom, aby bolo stavanie o niečo tichšie. 

Ak by vás zaujímalo viac, môžete sa pozrieť na všetky zmeny na webovej stránke Epic Games

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk