• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Scénaristka Netflix Zaklínača zverejnila zoznam postáv, na ktoré sa môžeme v seriáli tešiť
Scénaristka Netflix Zaklínača zverejnila zoznam postáv, na ktoré sa môžeme v seriáli tešiť

Scénaristka Netflix Zaklínača zverejnila zoznam postáv, na ktoré sa môžeme v seriáli tešiť

 

Otázkou zostáva, ktorí herci obsadia hlavné role. 

Prvý draft úvodnej časti seriálu Witcher z dielne Netflixu je už napísaný a hlavná scenáristka Lauren Hissrich zverejnila prvý zoznam postáv, s ktorými sa stretneme v jednotlivých častiach. 

Ku každej z postáv Hissrich napísala aj krátky opis ich charakteru, ako napríklad, že Yennefer je ohnivá, hrdá, protichodná dračica, ktorá sa snaží zaplniť prázdne miesto vo svojom živote, aj napriek tomu, že navonok rodinným životom pohŕda a tvrdí, že je jej lepšie osamote. Všetky popisy postáv si môžete pozrieť na jej Twitter profile.

Zoznam zatiaľ potvrdených postáv obsahuje tieto zvučné mená: Geralt, Yennefer, Ciri, Triss, Emhyr, Jaskier (Marigold alebo Dandelion), upír Regis, ďalej knižné postavy Yarpen Zigrin, Milva, Cahir, Leo Bonhart, Vilgefortz, Villentretenmerth (známy tiež ako Borch Tri Kavky), Angouleme, Essi Daven a nesmie chýbať verná kobyla Klepna (Roach). 

Podľa zoznamu postáv sa bude seriál týkať nielen hlavného knižného románu, ale aj niektorých z poviedok (napr. Essi Daven z poviedky "Trošku sa obetovať"). Zaujímavé, že zatiaľ nespomínala Zoltana, ktorý je Geraltovým verným priateľom počas kníh. 

Takže aspoň vieme, čomu sa seriál bude venovať, teda pokiaľ ste čítali knihy. Avšak stále vo vzduchu visí otázka, kto bude hrať Geralta ?  

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk