Mark Hamill si chce zahrať Vesemira v pripravovanom seriáli Zaklínač

Mark Hamill si chce zahrať Vesemira v pripravovanom seriáli Zaklínač

 

Táto hollywoodská hviezda, ktorá konečne dostala svoju vlastnú hviezdu na chodníku slávy, by sa podľa fanúšikov dokonale hodila na rolu Geraltovho mentora.

Tvorba seriálu Zaklínač je už v plnom prúde a tak sa pomaly začína špekulovať o hercoch, ktorí by si mohli zahrať jednotlivé obľúbené postavy. Zdá sa, že fanúšikovia našli toho správneho herca na stvárnenie role Geraltovho mentora Vesemira a nie je ním nik iný ako Mark Hamill (Luke Skywalker zo Star Wars). 

Club Star Wars na Twitteri totiž označil ako skvelého kandidáta práve Marka a ten na tweet odpovedal, že hoci nevie kto to je, určite by si mal Vesemira zahrať. Medzi fanúšikmi sa tak zdvihla vlna nadšenia, pretože považujú Hamilla za najlepšieho kandidáta na starého, skúseného zaklínača. 

Podľa môjho skromného názoru by sa Mark na túto rolu dokonale hodil. 

Okrem potenciálnej role v Zaklínačskom seriály, sa meno Marka Hamilla v posledných dňoch spomína aj pri inej príležitosti. Náš milovaný Luke Skywalker či Joker konečne dostal svoju vlastnú hviezdu na chodníku slávy. Pri ceremoniáli jej odhalenia ho sprevádzal herec Harrison Ford a režisér George Lucas. 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk