Fortnite aktualizácia 3.3.0 prináša C4 a nový mód

Fortnite aktualizácia 3.3.0 prináša C4 a nový mód

 

Vývojári v Epic Games usilovne pracujú a každý týždeň poctivo aktualizujú Fortnite.

Tento týždeň sme sa dočkali príchodu novinky v podobe C4. Lepí sa na povrch, na ktorý ju hodíte, rarita je modrá (rare), nájdete ich po 4 a môžete ich mať maximálne 10. Môžete ich odpáliť na diaľku a vybuchujú postupne, nie naraz. Osobne si myslím, že hru vôbec táto "zbraň" nezmenila. Zároveň do trezoru odložili Dymovnicu (Smoke Grenade), čiže môže sa vrátiť, no nemusí. A dočasne odstránili Boogie Bombu, kvôli nejakým bugom.

V najbližších dňoch sa dočkáme ďalšieho časovo limitovaného módu Blitz. Bude znamenať presne to, čo jeho názov hovorí (v preklade Blesk) a tak sa búrka bude uzatvárať už hneď ako sa dostanete do bitky. Zároveň sa bude kruh oveľa rýchlejšie zmenšovať, šance na nájdenie Lauch Padu budú v tomto móde oveľa väčšie. Taktiež bude na zemi oveľa viac zbraní a aj truhlíc. 1 zápas by mal zabrať najviac 15 minút.

Do hry taktiež pridali Lamu, ktorá je niečo ako truhlica, ale oveľa lepšia a tak aj oveľa vzácnejšia. Nájsť ju môžete skôr na okrajoch kruhu a dostanete z nej 500 materiálov z každého, kopec nábojov, štíty, lekarničky, zbraň, skrátka všetko čo potrebujete, aby ste mali dobre rozhranú hru.

Poslednou informáciou sú pozvánky na možnosť pre hranie Fortnitu na mobiloch, zatiaľ sú odosielané len iOS a to od včera , tak si skontrolujte svoje maily v prípade, že ste sa zaregistrovali tu.

Zdroj: EpicGames

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk