Posledné zbohom dáme Bielemu Vlkovi v hre Zaklínač 2

Posledné zbohom dáme Bielemu Vlkovi v hre Zaklínač 2

 

Chystaný mód do druhého Zaklínača má priniesť epilóg celej trilógie o Bielom Vlkovi. 

Cenami ovenčená trilógia o Zaklínačovi sa s nami predminulý rok oficiálne rozlúčila úspešnými datadiskmi a v štúdiu CD Projekt Red už prebiehajú v plnom prúde práce na novej hre. Komunita fanúšikov však zrejme ešte Geralta nenechá odpočívať na zaslúženom dôchodku. Chystajú totiž nový mód s názvom "Farewell of the White Wolf" , teda posledné zbohom Bieleho Vlka.

Mód je vo vývoji už od roku 2016 a momentálne sú vraj práce na ňom takmer ukončené. Zavedie nás do zasneženej pevnosti Kaer Morhen, kde na nás budú čakať originálne questy, ako aj plnohodnotný príbeh o sobáši Geralta a jeho dlhoročnej lásky Yennefer. Eskel, Letho, Roche, Ciri a iné známe tváre sa objavili v dvadsať minútovej ukážke z tohto fanúšikovského rozšírenia príbehu.

Ostáva už len zodpovedať zásadnú otázku - prečo je epilóg situovaný v prostrednej časti triógie? Developerské možnosti v hre Zaklínač 2: Vrahovia kráľov sú univerzálnejšie ako v ostatných častiach. Umožňujú moderom vytvoriť prostredie, dialógy a aj vlastné misie. Mód Farewell of the White Wolf je očakávaný v druhej polovici tohto roka. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk