Čo je nové v aktualizácii 3.4 vo Fortnite + nové skiny

Čo je nové v aktualizácii 3.4 vo Fortnite + nové skiny

V novej aktualizáci sa dočkáme návratu starého módu, ktorý prešiel úpravami, novej zbrane, všeobecných vylepšení a vďaka dataminerom máme k dispozícii už aj obrázky nových skinov.

Táto aktualizácia sa vedie v duchu Veľkej noci, a tak sa dočkáme skinov v podobe veľkonočných zajacov, no okrem nich aj ďalšieho kozmonauta a dvoch ďalších originálnych kúskoch (viď obrázok nižšie). Ku každému môžete vidieť aj príslušný Backbling. Grenade Laucher, bol taktiež vymenený za veľkonočný (iba dočasne).

Dočkali sme sa aj novej zbrane, Guided Missile. Tá je v podstate RPG, s tým, že ju môžete ovládať. Čo sa týka poškodenia, tak to bude totožné s RPG, taktiež pokiaľ ovládate raketu, nemôžete hýbať vašou postavou. Počas riadenia rakety, máte možnosť "vystúpenia z nej" (prestanete ju riadiť), a ona bude pokračovať tým smerom, ktorým ste ju namierili. Existuje v dvoch variantoch, a to Epic (fialová) a Legendary (oranžová). Samozrejme rakety, ktoré sú vystrelené, môžete zničiť (ako aj u RPG), ich život je 100 HP.

Sniper Shootout sa vracia, tentokrát vo verzii v2, ktorá sa líši tým, že okrem Bolt Action Sniper Rifle a Semi-Auto Sniper Rifle, tam je pridaná aj Crossbow (kuša) a Hunting Rifle. Zároveň je z módu odstránený Revolver a tak vám neostáva nič iné, ako strieľať sniperkami.

K všeobecným vylepšeniam patrí napríklad približovanie mapy (na PC kolieskom na myši, na konzolách triggermi PS4 - L2/R2 Xbox - LT/RT) a na mobiloch klasicky ako napríklad v galérii). Druhá zaujímavá funkcia sa týka konzol, konkrétne Crossplay-u. Uvidíte vašich priateľov na PC alebo mobiloch, môžete ich pozývať a taktiež prijímať ich pozvánky. Poslednou zásadnou zmenou sú brokovnice. Konkrétne Tactical a Pump Shotgun. Rarita pri zbrani Tactical Shotgun sa zmenila z Uncommon, Rare a Epic na Common (sivá), Uncommon (zelená) a Rare (modrá). Pri Pump Shotgun sa Common a Uncommon zmenili na Uncommon (zelená) a Rare (modrá). Podotýkam, že sa zmenili len farby a nie poškodenia a tak to na hrateľnosť v konečnom dôsledku nemá dopad.

Kompletné zmeny si môžete pozrieť tu.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk