Outlast 2 má nový herný režim Story Mode

Outlast 2 má nový herný režim Story Mode

 

Po novom si hráči môžu vychutnať príbeh v novom hernom režime, kde poslednou vážnou prekážkou, ktorá v hre ostane, bude strach z hry samotnej.

Outlast 2 si pri svojom vydaní v 2017 získala pozornosť hráčov nie len svojimi kvalitami ale aj faktom, že hra sa radila medzi tie najobtiažnejšie z hororového žánru. Nešlo iba o nešikovnosť hráčov, nakoľko aj samotní vývojári si prílišnú náročnosť hry priznali a následne ju urobili ľahšou. Outlast 2 sa tak stal menej brutálnou hrou a hráči mali možnosť o niečo viac sa zabaviť pri samotnom príbehu. Teraz bol ale do hry pridaný nový herný režim s názvom Story Mode, ktorý aj menej šikovným hráčom dá možnosť naplno si vychutnať toto hororové dobrodružstvo.

Story Mode síce bude najľahšie prejditeľnou verziou hry, stále tu ale bude možné zomrieť a nebude chýbať ani občasné stretnutie s príšerami. Množstvo nepriateľov bolo znížené, ako aj ich sila, rýchlosť a vzdialenosť, z ktorej spozorujú hráča. Vďaka týmto zmenám by si hráči mali viac užiť príbeh hry ako aj prieskum jednotlivých herných oblastí.

Popri spomenutých novinkách sa hra stala oveľa temnejšou. Za to môže fakt, že vývojári mali príležitosť vložiť do Outlast 2 prvky, ktoré museli pri vydaní z hry odstrániť, aby nemusela mať vekový rating Adult Only. Tieto zmeny nie sú príliš drastické a neovplyvnia samotnú hrateľnosť.

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk