Do Overwatch mieri nový event

Do Overwatch mieri nový event

 

Blizzard nám na jednom zo svojich Twitter účtov posúva informácie o svojom ďalšom evente. Ten, podľa všetkého, nebude pre stálych hráčov niečím neznámym. 

Posledný Overwatch event nás zaviedol na oslavy čínskeho nového roku v znamení psa. Ten dlhodobí hráči poznali už z minulého roka a iné to nebude ani pri evente pripravovanom na tohtoročný apríl. Podľa indície by s najväčšou pravdepodobnosťou malo ísť o Uprising, teda udalosť, pri ktorej sme sa minulý rok bližšie pozreli na prvú misiu hrdinky Tracer. Hra nám vtedy ponúkla arkádový PvE mód zasadený do mapy King's Row, v ktorom sme mohli za Reinhardta, Mercy, Torbjorna alebo Tracer bojovať proti vlnám robotických nepriateľov z Null Sector

Uprising nám, viac ako iný Overwatch event, poodhalil aj samotný „Lore“ hry, konkrétne jeho počiatky, kedy na misiách spolupracovala jednotka Overwatch s jednotkou Blackwatch, do ktorej patrila napríklad Widowmaker, Genji, Reaper (vtedy známy ako Gabriel Reyes) a McCree. Podľa niektorých informácií by mal byť nový event, na rozdiel od predošlého, zameraný viac práve na jednotku Blackwatch. Neostáva nám nič iné len počkať na 10. apríl, kedy má dôjsť k odtajneniu informácií. Isté však je, že môžeme očakávať množstvo nových kozmetických vylepšení, od nálepiek až po tematické skiny. 

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk