Videá z Dark Souls Remastered naznačujú citeľné zmeny vo vizuále

Videá z Dark Souls Remastered naznačujú citeľné zmeny vo vizuále

Hlavne nasvietenie bolo výrazne posunuté vpred.

Zahraničné weby z celého sveta začali prinášať svoje pohľady a videá na očakávaný remaster legendárnej hry Dark Souls. Z videí je patrné, že aj keď je remaster na prvý pohľad na nerozoznanie od originálu, porovnávacie video odhaľuje množstvo úsilia, ktoré bolo vložené do portu.

Nejde len o vyššie rozlíšenie, ale početné textúry boli vylepšené a znateľného upgradu sa dočkalo aj nasvietenie, vďaka čomu zrazu mnohé scény vyzerajú inak, než si ich možno pamätáte. Mnoho tmavých úsekov je zrazu svetlejších, no nie je to na škodu, nakoľko pôvodná "sadzovitosť" okolia skôr len zakrývala technické nedostatky. Každopádne, každý si o tom môže urobiť svoj vlastný názor.

Zo správ taktiež vieme, že hra prinesie okrem vylepšeného matchmakingu na báze Dark Souls 3 aj niekoľko kozmetických úprav. Napríklad pri kováčovi Vamosovi (Katakomby) už bude prítomný bonfire, budeme taktiež môcť použiť viacero vecí naraz, nie po jednej ako v pôvodnej verzii, budeme si môcť nakonfigurovať ovládanie, alebo pri ohniskách meniť covenanty.

Porovnanie remasterovanej PC a pôvodnej verzie

a

Porovnanie remasterovanej PS4 Pro a PS3 verzie

Video od Game Informer

Video od PC GamesN

Video od VG247

Video od Playstation Blog

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk