Hra o láske s názvom Annotation of Love

Hra o láske s názvom Annotation of Love

Hra, v ktorej prechádzate 3 fázami lásky od našich českých bratov.

 

Nebolo to dávno čo sme vás informovali o hre na mobily od našich slovenských vývojárov, The Legend of Jánošík. Tentokrát tu ale máme hru od Tomáša Basovníka (Tombas) a Martina Hofereka (Hofinband) z Južnej Moravy. Poďme ale k hre. Tá nesie názov Annotation of Love a ukáže vám lásku v troch typoch minihier. Tie nesú názvy "Konkubína", "Jako poslední den žijem" a "Minimální trvanlivost". Každá má zároveň svojú vlastnú hudbu, s tým, že keď skončí hudba, tak skončí aj minihra.

V prvej minihre ide o začiatok lásky, teda zamilovanie. O a ešte než vysvetlím o čo v nej ide, v hre sa nachádzajú postavy, ktoré sa volajú On a Ona (budem o nich hovoriť skôr ako jeho a jej...). Späť k prvej minihre. Ona po vás strieľa šípy, zatiaľ čo vy sa im máte vyhýbať. K dispozícii máte skok alebo dvojskok. Za každý šíp, ktorý vás netrafí máte bod, a za každý, ktorý vás trafí bod stratíte.

Následuje druhá minihra. V nej sa budete snažiť nájsť spoločné vlastnosti jeho a jej. Hra je v podstate pexeso. Máte dva priehradky. Jedna obsahuje vlastnosti jeho a tá druhá zase jej. Kliknete na vlastnosť z jednej priehradky a snažíte sa nájsť nejakú vlastnosť toho druhého. Vlastnosti nemusia byť rovnaké, ale musia so sebou súvisieť. Za každý správny pár máte 10 bodov, a za každý nesprávny -1.

Poslednou minihrou a teda fázou lásky je jej vytrácanie sa. Tu sa snažíte uhnúť tanierom, ktoré po vás Ona posiela. A to tak, že na nich budete klikať a oni sa rozbijú. Po tejto minihre dostanete skóre, ktoré si môžete s ostatnými porovnávať.

Táto hra precvičí vaše schopnosti, ktoré ste si na mobile "vypestovali" počas jeho používania. Je dostupná na Android, iOS, Windows, Linux, Mac a je dostupná aj vo webovom prehliadači. Je zadarmo s tým, že môžete si za 99 centov/ 19 CZK pre bonusový obsah (videá, pesničky,...). Viac o hre sa dozviete tu.

Zdroj: Tombasonly

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk