Prvé detaily o Samovi Fisherovi a jeho úlohe v Ghost Recon: Wildlands

Prvé detaily o Samovi Fisherovi a jeho úlohe v Ghost Recon: Wildlands

 

Okrem legendárneho agenta pripravil toho Ubisoft ešte oveľa viac.

Nezabudnuteľný Sam Fisher z nezabudnuteľnej série Splinter Cell príde do Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands vo forme špeciálnej misie Special Operations. Sam bude mať za úlohu zastaviť skorumpovaného agenta CIA skôr, než predá dôležité informácie nepriateľom. Ak sa vám podarí misiu dokončiť úspešne, dostanete ako odmenu jeho ikonické okuliare s nočným videním a nástražné míny.

Misia bude dostupná už od zajtra spolu s novým updatom pre Wildlands a to všetko úplne zdarma. Budete ju môcť hrať ľubovoľne, či už ako osamelý vlk v singleplayerovom štýle alebo v kooperácii pre 4 hráčov, pričom tvorcovia uvádzajú, že ide jednu z najťažších misií v hre vôbec. Stealth a využívanie všetkých dostupných prostriedkov budú pre úspešné dokončenie misie rozhodujúcimi prvkami.

Samotný patch pre hru prinesie aj novú classu Echelon Assault, ktorého arzenál číta automatickú pušku SC-4000, nástražné míny a schopnosť Sonar Pulse umožňujúcu vidieť cez steny na krátku vzadialenosť. Z noviniek stojí za zmienku aj nový mód Ghost War: Sabotage, v ktorom sa jeden tím bude snažiť obrániť určité miesto a vydržať takto určitý čas, kým druhý tím sa im to bude snažiť za každú cenu prekaziť. K dispozícii bude aj 5 nových máp.

Zdroj: DSOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk