Ghost Recon: Wildlands dostane tento týždeň Free Weekend

Ghost Recon: Wildlands dostane tento týždeň Free Weekend

 

S novou veľkou aktualizáciou prišla aj možnosť vyskúšať si tento titul počas 4 dní.

Dnes prišla do sveta Wildlands aktualizácia, ktorá obsahuje aj Sama Fishera zo Splintel Cell. Čo všetko sa v tejto aktualizácii nachádza si môžete prečítať v článku pod týmto odsekom.

Free Weekend bude dostupný pre Xbox One, PS4 aj PC. Začína sa vo štvrtok, 12. apríla, o 9:00 nášho času. Končí sa v pondelok, 16. apríla, taktiež o 9. hodine nášho času. Pre-Load (nainštalovanie hry dopredu, aby ste ju mohli hrať hneď od začiatku Free Weekendu) nie je k dispozícii, no myslím si, že to je aj tak dosť času na stiahnutie tejto hry. Hra je plná a obsahuje tak všetko, čo by ste mali k dispozícii ak by ste ju kúpili. Samozrejme sa vám váš progress ukladá, a tak, ak sa hru rozhodnete kúpiť, budete pokračovať tam, kde ste skončili počas Free Weekendu.

Pri Xboxe budete potrebovať Xbox Live Gold členstvo pre hranie, zatiaľ čo PS hráči nie. Okrem toho budú všetky edície hry v 67% zľave a v zľave bude aj season pass. Na Xboxe budú tieto zľavy dostupné len pre Xbox Live Gold, na PS4, PS Plus členstvo nepotrebujete. Zľavy končia 23. apríla.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk