Nová aktualizácia pre Fortnite označená v3.5 je tu

Nová aktualizácia pre Fortnite označená v3.5 je tu

 

Nový granát, oprávnenie chýb, starý mód je späť a kopec ďalšieho.

Ako sme už spomínali minule, aktualizácie budú väčšie, ale budú iba každý druhý týždeň. Táto aktualizácia je obzvlášť veľká na konzolách, keďže Epic Games sľubujú rýchlejšie načítanie hry. Na Xboxe to je okolo 9GB, na PlayStation to bude veľmi podobné číslo. Poďme ale k novinkám.

Prvou je granát s názvom Port-A-Fort, ktorý vám vytvorí základňu. Včera sme mu venovali celý článok, ktorý si môžete prečítať tu. Nebolo však objasnené, aký je materiál, z ktorého by bola táto základňa postavená. Odpoveďou je železo. Keď chcete granát hodiť, hra vám ukáže ako bude vyzerať základňa, keď ju položíte na miesto, na ktoré práve mierite. Po postavení sa dostanete cez dvere dnu, kde sa nachádzajú pneumatiky, ktorými sa vystrelíte hore. Zároveň tieto granáty nájdete iba po jednom a maximálne ich môžete mať 5 v jednej kope a sú dostupné aj v automatoch.

Druhou novinkou je mód 50v50, v ktorom je proti sebe postavených 50 hráčov rozdelených do 2 tímov. Tento mód už v minulosti bol vo Fortnite. Tentokrát je ale prerobený, ako každý iný mód, ktorý sa vracia. Má dve základné zmeny. Prvou je, že každý tím má svoj vlastný autobus, z ktorého skáče, čiže autobusy sú dva. Druhou zmenou je, že nájdete na zemi viac vecí, ale hlavne nábojov, ktoré sú v týchto módoch najväčším problémom.

Treťou novinkou je Replay mód, ktorý je v podstate Theatre mód zo starších dielov Call of Duty. Na výber máte rôzne uhly a kamery (aj voľný pohyb). Všetky rôzne druhy kamier si môžete pozrieť tu. Zároveň je momentálne len pre PC a konzoly.

Následujú zmeny, ktoré nie sú rozsiahle, ale ovplyvnia hru. Guided Missile má o 15% pomalšiu rýchlosť a o 75% pomalšie manévrovanie. Lama sa dá zničiť už aj krompáčom (po zničení z nej veci vypadnú). Spojenecké a vaše Trapky sú odteraz sfarbené do modra. Pre ovládače bol pridaný nový typ ovládania s názvom "Builder Pro". Je podobný "Combat Pro" konfigurácii, ktorá je veľmi obľúbená. Rozdielom je, že každá stena je priradená inému tlačidlu.

Poslednou zmenou je oprava chýb, ktorým sme taktiež venovali celý článok a môžete si ich prečítať nad týmto odsekom. Data mineri taktiež našli nové skiny a 2 potenciálne zbrane, ktoré by mohli prísť do Fortnite Battle Royale. Článok môžete očakávať ešte dnes.

Zdroj: EpicGames

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk