Nové skiny a zbrane, ktoré prídu do Fortnite

Nové skiny a zbrane, ktoré prídu do Fortnite

 

Data mineri už prešli cez súbory dnešnej aktualizácie a našli nové skiny a dve potenciálne zbrane.

Dnešná aktualizácia priniesla kopec noviniek ako nový granát, replay mód, 50v50, kopec úprav zbraní a opráv chýb. Všetko si môžete prečítať v článku pod týmto odsekom alebo tu.

Teraz začali data mineri prebádavať súbory Fortnite a našli nové skiny a zbrane. Skiny našli ako prví DieBuddies. V prvom rade tu máme ženskú variantu dinosaura s Back Blingom a k dispozícii bude aj tematický krompáč. Ďalším zaujímavým kúskom je ryba v obleku. Tí ktorí videli animovaný film Megamozog si určite všimnú veľkú podobnosť medzi touto postavou a tou, ktorá sa nachádza vo filme. Ďalej tu máme postavu s paradajkou na hlave, ktorá sa nachádza v Tomato Town. Veľa ľudí o tento skin prosilo, tak si konečne prídu na svoje. K nemu bude aj korešpondujúci Back Bling s pizzou a dodatočne aj krompáč v podobe krájača na pizzu. Následne môžete vidieť ešte nejaké tie Glidery a ženskú podobu skinu, ktorý sa v hre nachádza už dlho.

   

Okrem týchto skinov sa však našli aj 2 zbrane. Konkrétne pištole, ktoré vyzerajú ako zo Save The World (kampaň Fortnitu), no nachádzajú sa v priečinku pre mód Battle Royale. Mohli by prísť s možným zničením Tilted Towers, ktoré má nastať 18. apríla. Alebo len prídu do hry a ich futuristický vzhľad perfektne západne k téme Battle Passu tretej sezóny, ktorého témou je Vesmír. Tieto zbrane však nemusia do Battle Royale prísť, skiny sú však isté a prídu v najbližších 2 týždňoch.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk