Prekvapí vás, kto by mal byť podľa fanúšikov na obálke FIFA 19

Prekvapí vás, kto by mal byť podľa fanúšikov na obálke FIFA 19

Síce je do odhalenia novej verzie futbalového simulátora ešte ďaleko, väčšina nadšencov má už v otázke výberu svojho obľúbeného hráča jasno.

Na obálke populárneho titulu FIFA 18 dominantne pózuje Portugalčan Cristiano Ronaldo. Bude však tento futbalový génius tvárou nasledujúcej edície obľúbenej športovej hry?

Odpoveď na túto otázku je predmetom pestrej škály špekulácií a dohadov. Ako upresňuje portál nso.hu, vývojári zo spoločnosti EA Sports v skutočnosti nikdy nepriznali, či s portugalskou hviezdou podpísali zmluvu aj pre pokrytie hry v nasledujúcich rokoch.

Stránka fifplay.com zareagovala na prevládajúcu neistotu verejným prieskumom, v ktorom sa pýta na to, koho by chceli na obálke  FIFA 19 vidieť samotní fanúšikovia hry.

Doterajšie výsledky ankety priniesli prekvapivé výsledky. Z prieskumu vyplýva, že jednoznačným miláčikom futbalových fanúšikov je Mohamed Salah. Hráčovi Liverpoolu F.C. odovzdalo svoj hlas až 70% z viac než 350-tisíc hlasujúcich, teda takmer 250 000 ľudí.  

Na druhom mieste sa s priepastným rozdielom nachádza Lionel Messi (10%), kým súčasná ikona hry Cristiano Ronaldo je momentálne tretí (7% všetkých hlasov).

Kto by mal byť na obálke FIFA 19 podľa vás? Stále môžete za svojho obľúbenca zahlasovať na stránke fifplay.com!

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk