Prvá dávka nového obsahu dorazí do Sea of Thieves už o mesiac

Prvá dávka nového obsahu dorazí do Sea of Thieves už o mesiac

Jeden z najväčších problémov v Sea of Thieves je fakt, že po chvíli hrania už máte za sebou takmer všetko, čo hra ponúka. Nová aktualizácia je ale krokom k riešeniu tohto problému.

Vývojári zo štúdia Rare oznámili, že prvá aktualizácia herného obsahu, ktorá sa volá The Hungering Deep, bude vydaná v máji a počas roku 2018 by sme sa mali dočkať ešte 5 takýchto malých rozšírení hry. Dve z nich sú plánované na leto a ostatných sa dočkáme koncom roka. Budú obsahovať novú loď, rozšírenie hernej mapy, nových nepriateľov, herné mechaniky a odmeny.

Tieto aktualizácie ale nie sú jediná vec, ktorá o niečo obohatí hru na pirátov. Každý týždeň sa budú konať rôzne udalosti so špecifickými cieľmi a mechanikami.

Čo sa týka samotného The Hungering Deep, do hry prinesie nového nepriateľa. Objaviť ho nebude ľahké, no boj proti nemu bude nevyhnutný na splnenie niektorých úloh. Keďže je tento nepriateľ silný, poraziť ho o samote bude takmer nemožné. Jednotlivé pirátske posádky tak budú musieť spojiť sily a postaviť sa mu spoločne. Spolu s týmto budú do hry pridané mechaniky a unikátne odmeny spojené s bojom proti novej hrozbe.

Ľudia z Rare sa tiež vyjadrili, že spätnú väzbu od hráčov neignorujú. Práve naopak, pripomienky o hre sa snažia zapracovať do svojich plánov a robia všetko preto, aby hru vyvinuli podľa toho, čo hráči chcú.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk