Legendárna séria Myst pod jedným balíčkom

Legendárna séria Myst pod jedným balíčkom

 

Tvorcovia Myst sa rozhodli osláviť 25. výročie série Myst vydaním špeciálnej kolekcie a pri tom im pomáhajú hráči z celého sveta cez Kickstarter.

Kickstarter má na konte veľmi veľa kvalitných videoherných projektov ako napríklad FTL, The Banner Saga, Shovel Knight, Divinity: Original Sin, Broken age. Príkladov je vážne veľa a aj preto sa tvorcovia z Cyan štúdia rozhodli pre Kickstarter.

Séria Myst určite nie je hráčom neznáma. Všetko to začalo v roku 1993 kedy vyšla prvá časť s názvom Myst. Sureálno dobrodružná videohra, ktorá ponúkla hráčom úplne nový herný zážitok. Myst sa stala najpredávanejšou videohrou 20. storočia a mala aj svoj vplyv na hernú kultúru.

Štúdio Cyan preto hráčom ponúka prostredníctvom Kickstarteru kolekciu všetkých siedmych dielov pod jedným balíčkom. Niečo také tu ešte nebolo. Kompletná historická antológia hernej série Myst sa len tak nevidí.

Tvorcovia majú pre hráčov okrem kompletnej série pripravené aj špeciálne artefakty ako je napríklad kniha, atramentové pero či originálne nákresy. Tieto zberateľské kúsky budú hráčom dostupné podľa toho akou sumou sa rozhodnú tento projekt podporiť.

Pre túto kolekciu existuje aj špeciálny trailer, ktorý si môžete pozrieť nižšie. Samozrejme kolekcia Myst už dávno naplnila svoj cieľ, no vašou finančnou podporou môžete mať jej rôzne verzie.

Za 49 dolárov získate kolekciu s názvom „Archivist“, ktorá obsahuje všetkých sedem dielov Myst na stiahnutie.

99 dolárov vás bude stáť „Bookmaker“ kolekcia, ktorá obsahuje sedem dielov Myst na stiahnutie a na DVD plus knihu v forme krabice.

Za 169 dolárov vám tvorcovia ponúkajú verziu „Maintainer“, ktorá obsahuje sedem dielov Myst na stiahnutie a na DVD. Súčasťou je aj kniha s malou LCD obrazovkou a rôzne bonusy na USB.

250 dolárová verzia sa volá „Writer“, obsahuje všetky diely Myst na stiahnutie a na DVD, knihu s malou LCD obrazovkou, rôzne bonusy na USB a atramentové pero s kalamárom.

Poslednou verziou je „Collector“, ktorá má hodnotu 1000 dolárov obsahuje všetky spomínané bonusy a jej súčasťou sú vzácne originálne Riven náčrty, ktoré sú nakreslené ručne.

Podotýkam, že všetky verzie sú dostupné cez spoločnosť Blackbox aj pre Slovenskú republiku! Edíciu 25. výročia série Myst môžete stále podporiť do 24. mája 2018.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk