PC verzia Agony bude odlišná od konzolovej verzie

PC verzia Agony bude odlišná od konzolovej verzie

 

Agony bude mať voliteľnú aktualizáciu pre PC, ktorá odstráni cenzúru.

Hororová videohra priamo z pekla Agony mala byť vydaná 30. marca 2018, no jej vydanie sa posunulo a dátum je zatiaľ neznámy. Tvorcovia z Madmind štúdia majú problémy s brutalitou a nahotou, ktorá súvisí s vekovou prístupnosťou videohry.

Madmind štúdio momentálne jedná so spoločnosťami, ktoré pokrývajú vekovú dostupnosť videohier a vzhľadom k tomu, že Agony bude dostupná aj na konzoly museli tvorcovia určité segmenty vyladiť alebo cenzúrovať. Herný titul musí spĺňať tzv. „Mature Rating“, aby bola videohra dostupná aj pre konzolových hráčov.

Štúdio sa vyjadrilo, že všetky verzie budú totožné a teda aj PC verzia. Avšak v PC verzii hry bude dostupná špeciálna aktualizácia, ktorá odstráni cenzúru. Táto aktualizácia nebude dostupná pre konzoly.

Čo presne bude obsahovať cenzúru je zatiaľ veľkou neznámou, no Madmind štúdio oznámili, že všetko čo obsahuje trailer bude obsahovať aj videohra. To znamená, že aj konzolová verzia bude obsahovať pekelné zobrazenie zohavených tiel a samozrejme červenú bohyňu.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk