BioWare sa naplno púšťa do titulu Anthem

BioWare sa naplno púšťa do titulu Anthem

 

Chcú sa zamerať nie len na krásny vizuál ale taktiež príbeh, na ktorom bude podľa nich stáť celá hra.

 Štúdio odložilo Anthem z dôvodu, že sa chceli venovať Mass Effect: Andromeda a priniesť do nej ešte jedno poriadne DLC. Bolo oznámené aj s príbehom, ktorý sa v ňom bude odohrávať ale to všetko nakoniec zapadlo prachom a nikdy sme sa ho nedočkali. 
Značke ale nedávame zbohom, nakoľko jeden z vodcov BioWare Casey Hudson oznámil, že Mass Effect má až moc rád, aby sa mu už nikto v budúcnosti nevenoval.

Čo sa týka samotného titulu Anthem, Hudson v tom má úplne jasno:

Chceme potešiť hráčov novými prostrediami, skúsenosťami či rôznymi inováciami. Zároveň však musíme dávať pozor na to, aby sme dokázali udržať si charakter a teda, aby hra bola postavená na kvalitnom príbehu, ktorý sa od našej spoločnosti vždy očakáva. Naše hry musia byť navrhnuté tak, aby stále prinášali nové príbehy či inovácie, aby hráči videli, že aj my sa vyvíjame a posúvame dopredu.

Casey Hudson

To jednoznačne svedčí o tom, že na "story mód" v Anthem bude kladený veľký dôraz. Hudson zároveň dodal, že celý príbeh si budete môcť zahrať ako single, tak v kooperácii. Sľúbil, že hra bude iná ako čokoľvek, čo sme doteraz hrali ale ak ju urobia správne, tak tam bude jasná pečiatka BioWare, ktorú okamžite spoznáme.

Titul bol oznámený na E3 2017 s vydaním tento rok. Nakoniec ho posunuli na rok 2019, s tým, že presný dátum ešte nie je známy. Je však isté, za na tohtoročnej E3 bude na konferencii EA obrovským ťahákom.

Zdroj: vg247.com YouTube.com/Anthem Game

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk