Majitelia Dark Souls: Prepare to Die získajú polovičnú zľavu na Dark Souls Remastered

Majitelia Dark Souls: Prepare to Die získajú polovičnú zľavu na Dark Souls Remastered

 

Nové gameplay video k tomu!

Všetci vieme, aký poprask pred rokmi spôsobilo vydanie Dark Souls na PC, ktoré si vtedy vyslúžilo označenie ten najhorší PC port v dejinách. Nebudeme sa k tomu ale znovu po tisíci krát vracať, pozrime sa radšej na to, čo nás čaká. Konkrétne PC hráčov.

Pravdepodobne ako vďaku za lojalitu alebo ospravedlnenie za spackaný prvý port dostanú všetci majitelia Dark Souls: Prepare for Die Edition možnosť získať Dark Souls Remastered za polovičnú cenu. Túto správu ohlásili tvorcovia na Twitteri.

Bandai Namco zároveň oznamuje, že pôvodná verzia Dark Souls zo Steamu nakoniec aj úplne zmizne. Bude to konkrétne 9. mája, kedy tam uvidíte túto hru naposledy a viac sa už nebude dať kúpiť. Ak ale dávate prednosť originálu, ten bude pre majiteľov na Steame stále prítomný a bude sa dať stiahnuť a hrať. Len sa už nebude dať zakúpiť.

Nakoniec tu máme nové gameplay video, ktoré prezentuje predovšetkým známu scénu predchádzajúcu bossfightu proti Gargeylom na streche starého kostola. Dark Souls Remastered čakajte 25. mája na PC, PS4 a XONE. Verzia pre Nintendo Switch vyjde o niečo neskôr.

Zdroj: DSOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk