Novinke Frostpunk sa darí, vývojári sľubujú rozšírenia

Novinke Frostpunk sa darí, vývojári sľubujú rozšírenia

 

Simulátoru Frostpunk sa počas prvých dní od vydania predalo vyše 250 000 kópií a vývojári tak sľubujú hráčom, že sa môžu tešiť na nový obsah.

Štúdio 11 Bit Studios oznámilo, že za 66 hodín od vydania predali až 250 000 kópií svojej novej hry Frostpunk. Týmto číslom tak pokryli všetky náklady spojené s vývojom hry a marketingom a odteraz sa všetky ďalšie peniaze rátajú do zisku, čo má pozitívny vplyv na budúcnosť Frostpunk.

Hoci už predtým pre hru plánovali rôzne rozšírenia a dodatočný obsah, vysoká predajnosť je veľká motivácia tieto plány naplniť. Vývojári povedali, že teraz je budúcnosť rozšírení a dodatočného obsahu zadarmo istá na 100%.

V prvom rade chcú autori hru doladiť rôzne obtiažnosti herného režimu a odstrániť všetky chyby. Následne bude hra rásť prostredníctvom nových scenárov a herných režimov. V pláne je napríklad nekonečný a sandboxový herný mód. Podrobnosti nechcú vývojári zatiaľ prezradiť, dozvedieť by sme sa o nich mali, keď budú ďalej vo vývoji. Časom by sme sa ale mali dočkať všeobecnej roadmapy toho, čo bude Frostpunk postupne pridané.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk