Do Slay the Spire bol pridaný nový hrdina

Do Slay the Spire bol pridaný nový hrdina

 

Ak vás už omrzelo hrať Slay the Spire za stále rovnaké postavy, možno práve robotický hrdina pre vás prinesie do hry novú zábavu.

Robotí čarodejník The Defect je už dlho očakávanou novinkou pre rogue-like kartovú hru Slay the Spire. Dostupný je zatiaľ iba v beta verzii hry a ak za neho chcete hrať, musíte začať hru ako The Silent.

Do bety sa dá dostať jednoducho. Stačí si v Steam knižnici nájsť Slay the Spire, kliknúť pravým tlačíkom na myši a vybrať si záložku properties. V nej treba nájsť položku Beta a tam si následne z menu zvoliť beta build. Beta verzia hry má samostatné save files a ak chcete v bete mať stav hry rovnaký ako v klasickej verzii, je nutné skopírovať si lokálne herné súbory do adresára betaPreferences. Našťastie aj k týmto súborom sa dá dostať iba pár klikmi v Steam menu hry. Podrobnejší návod nájdete aj na samotnej Steam stránke, ktorá je venovaná najnovšej aktualizácii.

The Defect má komplexnejšiu mechaniku ako predchádzajúci dvaja herní hrdinovia. V boji má totiž dostupné orby, ktoré poskytujú rôzne pasívne a aktívne bonusy. Hráč môže mať naraz aktívne iba 3 orby a je možné si ich počas hry meniť. Tento robočarodej bude posledná postava, ktorá bude v rámci Early Access vydaná. Ďalších herných postáv sa dočkáme, až keď bude Slay the Spire oficiálne vydané. Zatiaľ ale nie je jasné, či budú nové postavy vydávané prostredníctvom aktualizácií zadarmo alebo pôjde o platené DLC balíky.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk