Zničte svojich nepriateľov vo Fortnite ako mocný Thanos

Zničte svojich nepriateľov vo Fortnite ako mocný Thanos

 

Či ste už boli na kine na najnovších Avengers alebo nie, ošiaľu okolo Thanosa sa je ťažké vyhnúť. Podľahol mu aj Battle Royale vo Fortnite.

Do hry bol v najnovšej aktualizácii pridaný herný mód Infinity Gauntlet Limited Time Mashup. Hráči sa v ňom môžu premeniť na Thanosa a za pomoci jeho schopností zničiť všetkých ostatných, ktorí im stoja v ceste. Tento časovo obmedzený herný mód je možné hrať iba sólo, Thanos je totiž samotár a nepotrebuje v tíme nikoho iného.

Tento herný mód má trochu iné pravidlá, než bežná hra. Búrka sa pohybuje od začiatku hry, čiže bezpečná herná oblasť sa zmenšuje oveľa rýchlejšie, než zvyčajne. Navyše zranenie v búrke je od začiatku vysoké. Každú sekundu hráč stratí 5% života.

Najväčšia zábava je ale v možnosti zmeniť sa na Thanosa. Na začiatku hry bezpečnú časť hernej mapy zasiahne meteorit a na mieste dopadu sa objaví Infinity Gauntlet. Ak ho nejaký hráč vezme, zmení sa na Thanosa. Thanos vo Fortnite nevie zbierať materiály ani stavať budovy. Namiesto toho ich všetky zničí silným úderom, alebo si nabije Power Stone a následne vystrelí silný energetický lúč. Thanos nie je zraniteľný pádom z výšky, čo využíva na silné údery, kedy sa z veľkej výšky vrhne na zem ako spomínaný meteorit. Thanos má v hre 800 bodov života a 300 bodov štítu a keď sa mu podarí zabiť nepriateľa, časť zdravia sa obnoví.

Infinity Gauntlet ako aj Thanos sú stále zobrazený na hernej mape, aby hráči vedeli, kde sa poklad, respektíve nebezpečný nepriateľ skrýva. Ak sa niekomu podarí zdolať Thanosa, ostane po nom na zem Infinity Gauntlet. Ak ho nikto za krátku dobu nezoberie, zmizne a v oblohe sa objaví nový meteorit.

Nie je oficiálne oznámené dokedy bude Infinity Gauntlet Mashup hrateľný, mód sprevádzajú iba slová Limited Time. Ak sa teda chcete zabaviť ako ničiteľ Thanos, teraz je na to tá najlepšia príležitosť.

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk