Program Bethesdy má byť na tohtoročnej E3 konferencii naozaj veľkolepý

Program Bethesdy má byť na tohtoročnej E3 konferencii naozaj veľkolepý

 

Jedna z najprofitujúcejších a najznámejších značiek v hernom svete začala svoju púť na E3 len pred pár rokmi, napriek tomu sa však už stihla stať veľkým pojmom. K titulu velikána E3 má prispieť aj jej tohtoročná konferencia, ktorá bude podľa slov Pete Hinesa jedna z ich najväčších. 

Každý správny herný fanúšik o tomto čase už začína odpočítavať dni a hodiny do začiatku najväčšej hernej udalosti s názvom E3 (Electronic Entertainment Expo), ku ktorej od roku 2015 neoddeliteľne patrí aj Bethesda. Pete Hines, riaditeľ marketingu spoločnosti, sa na svojom Twitter účte vyjadril o ich tohtoročnej E3 konferencii ako o jednej z najdlhších, ak nie najdlhšej vôbec. Fanúšikovia preto prirodzene očakávajú naozaj dlhý zástup ohlásených hier. 

Mená konkrétnych hier budeme musieť najbližší mesiac iba hádať. S veľkou pravdepodobnosťou sa ale ohlásenia nových expanzií dočkajú hráči hier The Elder Scrolls: Legends a The Elder Scrolls Online. Samozrejme počítame aj s novým obsahom do Quake Champions a bez noviniek neostane ani sekcia VR. Samostatná kapitola patrí nedávno teasovanej hre Rage 2 a aj brutálnej strieľačke DooM

Veľmi opatrní ostávame pri vyjadreniach o hrách Fallout 5 a The Elder Scrolls 6. S trochu väčším optimizmom sa ale presúvame na Mesiac, kam nás možno zo štúdia Arkane pošlú v DLC pre Prey. Bethesda to nevzdáva so svojimi single-player titulmi ani napriek slabším predajom a preto sa nebojíme vliať trochu nádeje aj do sŕdc hororových fanúšikov, pre ktorých nie je vylúčená expanzia pre The Evil Within 2

Na záver ešte spomenieme aj informáciu o pripravovanej mobilnej hre od Bethesdy a pridáme aj oficiálne teaser video na ich E3 konferenciu. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk