Do Fortnite sa vrátil obľúbený herný mód 50v50

Do Fortnite sa vrátil obľúbený herný mód 50v50

 

Ak vás nebaví hrať Fortnite v štýle vo štvorici po opici, možno vás poteší správa, že je opäť raz možné hrať hru v móde 50 proti 50.

Popri limitovanom hernom režime, kde sa hráči môžu premeniť na Thanosa, bol do hry tento víkend prekvapivo pridaný aj obľúbený režim 50v50 V2. Ako už napovedá názov, bijú sa v ňom proti sebe 2 tímy hráčov zložené z 50 ľudí. Na začiatku hry každý tím začne na inej strane mapy a má 10 minút na zbieranie zbraní, munície a materiálov. Následne začína krutý 5 minútový boj a po ňom začína hernú zónu obmedzovať búrka, ktorej trvá 5 minút, aby pohltila celú mapu.

Vývojári Fortnite očividne ponúkajú hráčom to, čo je populárne. Popri klasickom Battle Royale režime, ktorý je hrateľný solo, vo dvojici alebo v 4 člennom tíme majú hráči možnosť hrať aj spomínaný mód 50v50 V2 alebo Infinity Gauntlet Mashup.

Navyše herná mapa sa neustále vyvíja. Zatiaľ čo v počiatočných fázach vývoja mala iba niečo málo cez 1km2, v súčastnosti má veľkosť 2,5km2. Vývojári sú tak schopní udržať hru sviežou vďaka novým oblastiam na mape, zmenou ich dizajnu ako aj pridávaním nových zbraní a predmetov.

O zábavu neprichádzajú ale ani hráči PvE časti Fornite. Do tej bude pridaná nová zbraň Perk Rocembobulator, ako aj zopár iných maličkostí, o ktorých sa dozviete na videu od vývojárov nižšie.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk